Müşteri Temsilcisi: 0 546 478 80 88 - Email: iletisim@eskisehirguneshaliyikama.com

Yerinde Halı Yıkama

Ev hanımları halılarını halı yıkama firmalarına vererek temizlenmelerini sağlarlar.

Ev hanımları halılarını halı yıkama firmalarına vererek temizlenmelerini sağlarlar. Firmalar evlerinize gelerek halılarınızı alırlar. 4-5 gün içinde yıkanmış olarak tekrar evinize teslim ederler.
Eskişehir yerinde halı yıkama olayı biraz daha farklıdır. Bu sistemde halılarınız fabrikaya gitmez, tam tersi olarak fabrika Güneş Halı Yıkama evinize gelir. Halı yıkama fabrikalarında kullanılan fırça makinesi evler icin uygun olan motor gücü yüksek makineler ile evinize gelir bunun yanında fabrikalarda kullanılan santifiruj (sıkma) makinesi yerinede emiş gücü yüksek vakum makinesi gelir.

Bu makineler aracılığı ile halılarınızın yerinde yıkanması sağlanır.
Güneş Halı Yıkama firmamız uzun senelerden beridir yerinde halı yıkama hizmetini garantili olarak hizmetinize sunmaktadır. Detaylı bilgi için bizi arayın.

“Eskişehir Güneş Halı Yıkama”

Okunma 1551 defa

Eskişehir Güneş Halı Yıkama

Eskişehir Halı Yıkama

Evlerinizi süsleyen ve de pek de ucuz olmayan ev halılarımız , evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar yaratmaktadır.Devamı

İletişim Bilgileri

Eskişehir Güneş Halı Yıkama | Halı yıkama fiyatları,battaniye yıkama fiyatları vb fazlas için fiyat listemize göz atabilirsiniz

  Baksan Sanayi Sitesi / Eskişehir
  0 546 478 80 88
  iletisim@eskisehirguneshaliyikama.com

Haber Bülteni

Sitemizden ve yeniliklerden haberdar olmak için e-postanız ile kayıt yapınız