Müşteri Temsilcisi: 0 546 478 80 88 - Email: iletisim@eskisehirguneshaliyikama.com

Battaniye Yıkama

Battaniye yıkamak için ülkemizdeki en verimli aylar ilkbahar ve yaz aylarıdır.

Battaniye yıkamak için ülkemizdeki en verimli aylar ilkbahar ve yaz aylarıdır. Sebebi ise sonbahar ve kışın, soğuklardan korunmak için uzun süre kullandığımız battaniye, yorgan gibi nevresim takımlarının artık daha az kullanılır hale gelmesi ve temizlik işlemlerinin başlaması içinde start olarak görülüyor. Battaniye yıkamak için evlerinizdeki çamaşır makinelerini kullanmak sonucun verimli olmasının önünde engel teşkil etmek ile birlikte, sanayi tipi makinaları kullanan firmaları tercih etmeniz, bu işlemlerin kısa sürede yapılması, temiz ve kuru olarak sizlere iade edilmesi anlamına gelecektir. Bu anlamda battaniye yıkama ihtiyacınız için firmamızı arayabilir ve bizlerden destek alabilirsiniz.

Dilerseniz hemen yapılacak işlemlerin neler olduğunu açıklamaya başlayalım. Battaniyelerinizi kışın uzun soluklu kullanmanız, bazı bakteri ve mikropların uzun süre orada yaşaması anlamına geleceği için hijyenik ve steril ortamlarda, mikropların (micro organizmalar ve mite) tamamen yok olması için titiz bir çalışma gerekmektedir. Evlerinizden ücretsiz olarak alınacak battaniyeleriniz, firmamız tarafından itina ile yıkanmaktadır. Battaniyelere herhangi zarar vererek kimyasal kullanılmadığı ve sadece gerektiği kadar deterjan, sertifikalı personelimiz ile kaliteli hizmetimizi bir arada yürütmekteyiz. Sanayi tipi çamaşır makinalarında battaniye yıkama işlemine geçmeden önce, tozlardan arındırmayı ön temizlik olarak yapabiliriz.

Sonraki aşama fırçaları kullanarak ve battaniyelerinizin neyden yapıldığına bağlı olarak şampuan veya bazı uygun deterjanlar ile fırçalanmasına geçilebilir. Yumuşatıcıların kullanılması, ilk günküne yakın bir kıvam elde edilmesi için önemlidir. Buradaki işlemler her battaniyeye göre farklı olabilmektedir. Üzerindeki kir, leke gibi kriterlerden dolayı bazı ek müdahaleler yapılacak olsa da, doğru adımlara atarak sizlere hiçbir zahmet çektirmeden, mağazadan ilk günkü alınmış gibi ortam içerisinde, sizlere teslimini yapmaktayız.

Burada dikkat edilmesi gereken konu şudur: sonbahar ve kış dönemlerinde kullandığınız battaniyelerinizi yaz aylarında temizlemek, insan sağlığı için olumlu olacaktır. Birkaç senede bir kendi imkanlarınız ile bu işlemi yapmak, tam temizlik sayılmayacağı için ilerde bazı sorunların oluşmasına sebep olabilir. Firmamızı bu konu ve merak ettikleriniz alanındaki soru işareti oluşturan sorulara yanıt bulmak için arayabilirsiniz.

Okunma 1393 defa

Eskişehir Güneş Halı Yıkama

Eskişehir Halı Yıkama

Evlerinizi süsleyen ve de pek de ucuz olmayan ev halılarımız , evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar yaratmaktadır.Devamı

İletişim Bilgileri

Eskişehir Güneş Halı Yıkama | Halı yıkama fiyatları,battaniye yıkama fiyatları vb fazlas için fiyat listemize göz atabilirsiniz

  Baksan Sanayi Sitesi / Eskişehir
  0 546 478 80 88
  iletisim@eskisehirguneshaliyikama.com

Haber Bülteni

Sitemizden ve yeniliklerden haberdar olmak için e-postanız ile kayıt yapınız