Müşteri Temsilcisi: 0 546 478 80 88 - Email: iletisim@eskisehirguneshaliyikama.com

Stor Perde Yıkama (Temizliği)

Stor perdeleriniz bir telefonla adresinizden alinir. Firmamizdaki özel temizleme sisteminde temizlendikten sonra ilk günkü güzelligiyle size geri döner.

Stor perdeleriniz bir telefonla adresinizden alinir. Firmamizdaki özel temizleme sisteminde temizlendikten sonra ilk günkü güzelligiyle size geri döner. Servisimiz perdelerinizi A dan Z ye kontrol edip perdenizi ilk günkü yeni görünümüyle size ulastirir ve montajini yapar.

Perde temizliğinde kalite!

Dikkat edilmesi gereken çok önemli bir detay ise günümüzde bir çok kumaşın yıkanmaması gerektiğidir. Pahalı ve çok kaliteli perde kumaşları ( ipek, keten, tafta, kadife, özel üretim kumaşlar ) hatalı yıkanması durumunda bozulmaktadır. Perdelerinizi yıkamadan önce üzerinde dikili olan etiketlerdeki temizleme tavsiyelerine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Servis personellerimiz perdelerinizi yerinde ölçerek teslim almadan evvel müşterilerimize fiyat bilgisi ve teslim tarihi bilgisini verdikten sonra emanet makbuzu ile teslim almaktadır. Firmamıza getirilen perdeler çeşitlerine ve kumaşın türlerine göre ayrılarak yıkama işlemi başlatılır. Burada dikkat edilecek husus perdenin kumaş hassasiyetine göre yıkama veya kuru sistem temizleme işleminin yapılmasıdır. Zebra ve Stor gibi sert ve apreli perdeler çok hassas bir temizleme işleminden geçmektedir. Tüller geniş tamburlu profesyonel makinemizde yıkanmaktadır. Yıkanan perdeler yine cinslerine göre kurutma aşamasına geçirilir. Zebra ve storlar asılarak sıcak havalandırma sistemi ile kurutulmaktadır. Kumaş olanlar ise perde yıkama makinesinden çıktıktan sonra profesyonel kurutma makinesinde kurutulmaktadır. Hassas kumaşlı, ipek, keten, kadife, tafta ve yıkanmaması gereken perdeler, alman BÖWE marka kuru sistem temizleme makinesinde temizlenmektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

    1.    Kaliteli hizmet; perdeleriniz en kaliteli sistem ile yıkanmaktadır.

    2.    Hızlı servis; İstanbul'un bir çok ilçesine servisimiz vardır.

    3.    Güler yüzlü personel; eğitimli personellerle çalışmaktayız.

    4.    Uygun fiyat; minimum kar ile daha çok müşteriye hitap etmekteyiz.

    5.    Tecrübe; sektörde uzun yıllar ve tecrübeye sahibiz.


Ve daha buraya yazamadığımız bir çok hizmetimiz.

Biz işimizi severek yapıyoruz ve bu sevgiyi tamamen işimize odaklanarak kaliteye döküyoruz. Perde yıkama aşamasında kullanılan deterjan çok önemlidir. Özellikle hassas kumaşlı olanlar çok narin olduğu için her deterjan veya kimyasal kullanılamaz. Bu tip kumaşlar için özel üretilmiş kimyasallar kullanılmaktadır. Çünkü normal deterjanlar hassas kumaşlara zarar vermektedir.

Yıkama aşamasından sonra ütüleme aşamasına geçilir. Yine düz olanlar (zebra, stor vb.) apreleme işlemi yapılmaktadır. Apreleme işleminden sonra profesyonel ütüleme makinelerimizle kolaylıkla ütülenmekte ve ilk günkü apresini, görünümünü yakalamaktadır.
Sonuç olarak kısaca özetlemek gerekirse ; perdelerinizi tecrübeli ve profesyonel kadromuzla ve son teknoloji makinelerimizle, profesyonel temizleme kimyasalları ve leke çıkarıcılar ile temizlemekteyiz. Temizlenen perdeler ütü makineleri ile ütülenerek paketlenir ve servis için hazır hale getirilir. Montaj ekibimiz yerlerine asarak profesyonel temizleme işlemini tamamlamaktadır.

Firmamız Eskişehir’in tüm mahallelerine hizmet vermektedir.

Okunma 1778 defa

Eskişehir Güneş Halı Yıkama

Eskişehir Halı Yıkama

Evlerinizi süsleyen ve de pek de ucuz olmayan ev halılarımız , evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar yaratmaktadır.Devamı

İletişim Bilgileri

Eskişehir Güneş Halı Yıkama | Halı yıkama fiyatları,battaniye yıkama fiyatları vb fazlas için fiyat listemize göz atabilirsiniz

  Baksan Sanayi Sitesi / Eskişehir
  0 546 478 80 88
  iletisim@eskisehirguneshaliyikama.com

Haber Bülteni

Sitemizden ve yeniliklerden haberdar olmak için e-postanız ile kayıt yapınız